štvrtok, septembra 27, 2018 Košice, Slovensko

Moje nové produkty od Mary Kay #TopTri


Vitajte pri novom koncepte príspevkov - TopTri / Tri najlepšie produkty. Ako viete, so značkou Mary Kay spolupracujem už nejaké tie dva roky a ja sama sa im divím, že to cez tie všetky blogy so mnou podržali.

Pred niekoľkými dňami sa ku mne dostal balíček troch produktov od Mary Kay a môžem prehlásiť, že som sa zamilovala na prvý pohľad. Zároveň stihli tromfnúť všetky produkty, ktoré som vyskúšala a za mňa sa stali tým najlepším čo som od tejto značky mala možnosť vyskúšať. A áno, prebili aj môj milovanú vôňu Live Fearlessly, ktorú som už takmer celú dopoužívala a neviem čo bez nej budem robiť.

Vyzerá to tak, že tieto tri produkty sú všetkým čo som v kozmetike hľadala a potrebovala a zároveň pokryli moje potreby, nakoľko sa sústreďujem poslednú dobu len na líčenie očí a pier a rôzne vône.

Mary Kay Believe+Wonder - Chase a Rainbow (Fragrance Mist)


Nádherný, najkrajší a asi aj ten najlepšie voňajúci fragrance mist (parfumovaný sprej) aký doma mám. Má nádherný, jednoduchý obal svetlofialovej farby s bielymi pruhmi a čiernym vrchom čo je pre mňa nádherne a relatívne minimalistické. Na krabičke je vôňa popísaná ako Fruity Floral a obsah je 147ml čo je celkom veľa, nakoľko po strieknutí vyjde akási voňavá hmla a nie priamo voda. Najviac je cítiť asi jazmín, hrušku a cukrový melón. Tento body mist nie je nejako veľmi presladený alebo príliš kvetinový, skôr tvorí príjemnú jemnú vôňu, ktorú si môžete nastriekať aj každú hodinu. Našťastie však vydrží relatívne dlho aj napriek tomu, že je to len telový sprej. Veľkou výhodou taktiež je, že z neho vôbec nie je cítiť alkohol aj keď tvorí prvú zložku v ingredienciách.

Horné tóny tvoria : cukrový melón, hruška a mango
Stredné tóny sú : jazmín a tóny vodných kvetov
Spodné tóny : lístky z fialiek, ambra a modré pižmo

Za mňa jednoznačne 10/10


Mary Kay At Play - Red Siren (Matte Liquid Lip Color)


Áno, áno a ešte raz áno. Ak už nosím tekutý rúž, tak je to práve tento a odkedy som ho prvý krát vzala do ruky, žiaden iný som si už na pery nedala. Opäť krásny minimalistický obal, prenádherná červeno/tehlová farba, našľahaná konzistencia a na perách sa uzamkne. Prežil kávu, bagetu a dokonca aj čokoládu, čo zatiaľ u mňa zvládli len tie zasychajúce tekuté rúže, ktoré extrémne vysušujú. Tento sa na perách vôbec nedrolil, nemizol zo stredu pier a je prekrásne intenzívny už po prvom nanesení.

Aplikátor mi takisto veľmi vyhovuje, nakoľkonenaberá veľmi veľa farby a dá sa s ním jednoducho a rýchlo pracovať, keďže je trochu menší ako všetky ostatné. Dá pomerne veľa hodín i keď u tohto konkrétneho odtieňa je potreba raz za čas ho trochu poupraviť. Avšak pri 6-hodinovom používaní som ho upravovala len raz a aj to nebolo veľmi potrebné, no kvôli textúre sa v strede pier vytvoril trochu tmavší zhluk rúžu. Stojí 13,90€ čo je podľa mňa cena úmerná kvalite.

A aby som nezabudla, ďakujem najmilovanejšej blogerke Monica Noir z blogu
http://www.monicanoir.com/ že mi práve tento rúž poradila. 


Opäť, pre mňa úplný favorit, ale nakoľko nemusím veľmi našľahanú textúru, dávam 9,5/10Mary Kay - Lash Love mascara - I ♡ Black


Áno, túto riasenku som spomínala už v článku Letné lásky a konečne sa ku mne dostalo už aj plné balenie. A presne tak, je to láska na celý život. Má nádherný srdiečkový obal, silikónovú dlhšiu kefku a zo začiatku používania je trochu mokrejšia. Moje riasy však krásne vytočí, zahustí a oddelí, čím vytvorí vážne prekrásny efekt, takmer ako prirodzene vyzerajúce umelé riasy.

Obsahuje vitamín E a Pantenol-Pro Komplex, kvôli čomu má akúsi vlhkú konzistenciu, no mám pocit, že mám aj po odlíčení krajšie, pevnejšie a tmavšie riasy (nie mihalnice ako hovorí mnoho blogeriek a youtuberiek a aj tých popredných, toto označenie patrí pre časť viečka, nie rias #MaturitaZBiológie)

Pre mňa najlepšia riasenka akú som vyskúšala a dúfam, že sa ku mne raz dostane aj Too Faced - Better Than Sex aby som ich mohla porovnať. Za mňa 9,5/10, kvôli spomínanej tekutosti. Dúfam, že Vám táto recenzia pomohla. Do komentárov mi nezabudnite napísať, ktorý produkt od Mary Kay máte a zároveň aj Vaše hodnotenie.

S láskou,
Tori

4 komentáre

 1. s Chase a rainbow telovým sprejom môžem iba súhlasiť! :) je to môj miláčik, rovnako ako veľa ďalších MK produktov :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som napríklad vôbec nečakala, že ma telový sprej takto prekvapí a poteší :)Áno, zatiaľ asi žiaden MK produkt pre mňa nebol úplne prepadák.

   Odstrániť
 2. Ta řasenka vypadá úplně úžasně:D. Zatím jsem žádný z těchto produktů nezkoušela, ale snad jednou:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.