streda, novembra 28, 2018 Košice, Slovensko

Zimné radôstky od Mary Kay


Vitajte pri ďalšom článku, ktorý je opäť z edície beauty, nakoľko mi teraz dáva škola veľmi zabrať a bohužiaľ sa nestíham zahĺbiť do seba natoľko, aby mohol prísť akýkoľvek myšlienkový článok.

Avšak aj nad týmto som strávila dlhú dobu, aby ste si nemysleli, že som akási lajdáčka :) . Pred nejakým časom ma potešil nádherný balíček od značky Mary Kay a stihla som urobiť aj súťaž o jeden z produktov, ktorý som obdržala. K tomu sa však ešte dostanem.

Disclaimer : Aby som vopred uviedla veci na pravú mieru, produkty som dostala v rámci spolupráce, moja recenzia však nie je platená a uvádzam iba svoj pravdivý, úprimný názor na produkty. :)

Love Fearlessly

Táto vôňa bola tým, na čo som sa tešila úplne najviac. Mám už aj jej zlatú "sestru", no táto je pre mňa akýmsi malým splneným snom. Už pri prečítaní zloženia som bola ohromená, nakoľko zahŕňa zložky, ktoré ja osobne v parfémoch vyhľadávam. Ak by som mala popísať nejako abstraktne túto vôňu, pripomína mi ženskosť, eleganciu a odvahu v jednom. Nechcem znieť veľmi poeticky, no keď si ju na seba nastriekam, cítim sa odhodlane. :)

Vrchné tóny: ružové korenie (Baie Rose), kardamóm, mandarínka
Stredné tóny: arabský jazmín, vôňa ružovej pivonky Trek®, kvet slivky
Spodné tóny: indonézske pačuli, austrálske santalové drevo, pižmo


Obsah : 50 ml
Cena : 49,00€
https://www.marykay.sk/sk-sk/products/fragrance/womens-collection/mary-kay-love-fearlessly-eau-de-parfum-300499Volumizing Brow Tint

Ďalšími produktami v balíčku boli tieto nové "špirály" na obočie. Prišli mi dve, v odtieni Dark Blonde a Blonde, pričom ten svetlejší šiel do mojej Instagramovej súťaže, ktorá sa z technických dôvodov konala viac krát. Nakoniec sa však všetko podarilo a vyhrala ju slečna, ktorá ma sleduje už veľmi dlho. Stretla som sa s ňou osobne, predala som jej tento brow tint spolu s pár ďalšími drobnosťami a som veľmi rada, že som mohla urobiť niekomu radosť.

Čo sa týka produktu, aj odtieň Dark Blonde mi príde veľmi svetlý, no do tmavšieho som ísť nechcela, nakoľko som sa bála, že bude mať teplejší odtieň. Koniec koncov ho však používam každodenne, obočie krásne zafixuje, dodá mu farbu a asi jediná vec, ktorú by som vytkla, je vysoké množstvo produktu, ktoré sa uchytí na kefke.

Obsah : 4g
Cena : 16,00€
https://www.marykay.sk/sk-sk/products/all/mary-kay-fiberfull-brow-tint-dark-brunette-302010 
Reviving Face Spray

Poslednou novinkou v balíčku bol tento pleťový sprej, na ktorom som sa stala závislá. Obsahuje kokosovú vodu, vitamín B a tri minerály a mal by hydratovať a osviežovať pokožku počas celého dňa. Overil sa mi ako vhodný aj na nalíčenú pleť, no preferujem prestriekanie po vyčistení a odlíčení pleti, poprípade počas dní, kedy nie som nalíčená. Aj keď nie som fanúšik kokosovej arómy, sprej som si vážne obľúbila a má asi ten najjemnejší rozprašovač, aký som kedy videla. Predpokladám, že aj po spotrebovaní si fľaštičku nechám a využijem ju pre fixing spray.

Obsah : 59 ml
Cena : 25,50€
https://www.marykay.sk/sk-sk/products/new-products/facial-mistmk-reviving-spray-302000Ako môžete vidieť, z produktov som vážne nadšená. Jediné čo by som uviedla ako hlavné negatívum pre mňa, je cena. Je mi viac než jasné, že 16€ za gél na obočie nie je práve malá čiastka, no snažím sa testovať koľko použití produkty vydržia a následne po vyrátaní ceny za jedno použitie výjde čiastka, ktorá vás môže presvedčiť o tom, že koniec koncov sa produkt oplatí. To však nechávam na každého osobnom uvážení.

Dúfam, že Vám moja recenzia pomohla pri rozhodovaní a výherkyni brow tintu ešte raz gratulujem. :)

Vidíme sa pri ďalšom článku :)

S láskou,
Tori ♡

2 komentáre

  1. Ten parfém musí být naprosto boží! A moc krásné fotky, šíleně se mi líbí :-) Nemám s touto kosmetikou zkušenost, ale znám jí. :-)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem veľmi pekne ! :) oplatí sa niektoré produkty vyskúšať, aj keď majú ceny viac ako "high-end" :)

      Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.