utorok, januára 15, 2019 Košice, Slovensko

Zimný nežný outfit s Bonprixom

Ahojte ! Dnes by som Vám chcela ukázať môj zimný outfit s vecami, ktoré mi prišli od Bonprix. Už na začiatok musím povedať, že som nadšená a veci sú na prvý pohľad vážne krásne. Sú však aj také dobré a kvalitné ?


          Ako prvú by som Vám chcela predstaviť krásnu vintage ružovú čelenku, ktorú mám na fotografiách. Musím hneď zhodnotiť, že je nádherná. Nie je síce s takej tej šálovej pleteniny, no je hrubšia a viac hrejivá. Čakala som, že bude veľkostne tak akurát, no je potrebné aby som priznala, že mi je trošku úzka. Čo sa mi na nej páči, je určite jednoduchosť, krásna ružová farba a hlavne na hlave krásne drží, ideálne však keď mám urobený cop / "ponytail". Pozrieť a kúpiť si ju môžete za 6,99€ po kliknutí TU  :)          Druhým produktom je tento krásny rolákový pulóver. Na e-shope si ho môžete pozrieť po kliknutí TU. Tento môj je v béžovej farbe a som z neho vážne nadšená. Najradšej by som ho nosila celé dni a mne osobne sa hodí takmer ku všetkému. Je elegantný, jednoduchý, tenší no krásne mäkký, avšak golier má trochu užší, takže odporúčam trochu ponaťahovať po vypratí. Alebo mám len ja veľkú hlavu 😄 Momentálne stojí len 9,99€ čo je vážne skvelá cena a premýšľam, že si dokúpim ešte jeden.


          Tretí produkt z outfitu je táto ružová kabelka, ku ktorej sa viaže zaujímavá historka. Objednávala som ju s očakávaním, že pôjde o malú, nenápadnú kabelku na plece, nakoľko mám v poslednej dobe rada práve menšie kabelky. Nebola fotografia na modelke, čo ma mohlo varovať. Je bohužiaľ už vypredaná, no ide o veľkú "aktovku", do ktorej sa pokojne vmestí aj A4 veľkosť a jediné čo mi prekáža je "malý" popruh, ktorý je v realite dosť veľký. Skrývam ho však do tašky a nosím len ten dlhší na plece, nakoľko mi príde trochu nedomyslený.Za túto recenziu nie som platená, odkazy na e-shop nie sú affiliate a značka Bonprix mi tieto produkty zaslala, za čo im veľmi pekne ďakujem :) 

2 komentáre

 1. veľmi pekný príjemný outfit :) čelenka je skvelá, tiež mám podobnú a nosím ju skoro stále :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne, Veronika 🙂 je to veľmi pekný, dámsky a nežný kúsok 🙂

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.