sobota, decembra 08, 2018

Tipy na lacné no krásne vianočné darčeky z Flying Tigeru

 

Vitajte pri novom článku. Ako poniektorí viete, od októbra 2018 som začala pracovať vo Flying Tiger. Moje skvelé kolegyne sa dopočuli o tom, že si vediem tento blog a poprosili ma, či by som tak trochu nechcela napísať niečo práve o tejto predajni. Nie som za tento článok nijako platená a tým, že tam celkom často nakupujem a tento obchod obľubujem, napísala by som o ňom aj keby ma baby nepoprosili. :)

Som veľká fanúšička Flying Tiger-u odkedy som ho objavila pred niekoľkými rokmi v Bratislave a v Prahe, takže v momente keď prišiel do Košíc, bola som nadšená a dosť často som ho navštevovala. Už teraz keď sa porozhliadnem po svojej izbe, vidím kopu drobností, ktoré som si kúpila. Či už môj holografický karisblok, set štyroch úžasných čajov, rôzne písacie potreby, ale aj baliaci papier či škatule na darčeky.

Produkty síce stoja len pár €, no nevypovedá to o ich kvalite. Aj ako zamestnankyňa viem povedať, že tovar má vážne svoju kvalitu, krásne dizajnové spracovanie a napríklad také potraviny sú nesmierne chutné (hlavne kakaové mlieko v sklenenej fľaši za 1€.)


Je možné, že niektoré odporúčané veci už v predajni nenájdete, nakoľko sa sortiment v tomto období celkom často mení, no kvôli školským povinnostiam a môjmu zdraviu som nemohla v práci byť tak často ako by som chcela.

Čo sa takých hlavných informácii týka, Flying Tiger na východe má v Košiciach momentálne 2 pobočky, konkrétne na Železničnej stanici a na Hlavnej ulici 35/64 (oproti divadlu) a v Prešove v obchodnom centre Eperia. Momentálny katalóg nájdete na stránke https://sk.flyingtiger.com/sk-SK/new_in_store .

Ako prvé čo by som odporúčala pozrieť sú písacie potreby. Myslím, že žiadne dievča nepohŕdne nejakým štýlovým zápisníkom, rôznymi páskami, či dokonca aj rozkošnými a vtipnými perami, ktoré potešia aj keď sú len maličkosťou. Mne osobne ešte stále na stole tróni pero s obrovskou pivóniou, no veľmi sa mi tiež páčila obria ceruzka s huňatým čiernym brmbolcom počas Black Friday. Čo sa vianočného motívu týka, tak najviac sa mi zo sortimentu zapáčilo toto rozkošné pero s vianočným stromčekom. :)
Ďalšou vecou, ktorá stojí za zváženie, sú poháre a fľaše. Ako zástanca pohárov, ktoré dávam každému na každý sviatok, môžem povedať, že potešia. Človek ich využije takmer každý deň a keď sú ešte k tomu dizajnovo krásne, sú pastvou pre oko. Tento s vrchnákom je podľa mňa úplne #InstaReady a poteší každú kamarátku, slečnu, maminu, sestru či starú mamu.Ak vás však nič z tovaru neosloví, najlepšie tu nakúpite baliace papiere, rôzne škatuľky, mašle a drobné ozdoby, ktoré z akéhokoľvek balíčka urobia ten najkrajší už len vzhľadom.

Mohla by som tu písať donekonečna o každom produkte a určite stoja za zmienku všetky drobnosti, kozmetické potreby či doplnky do domácnosti, no nechám to na Vás aby ste sa prešli a našli to čo hľadáte. Na fotografiách sú veci čo hlavne mňa zaujali, no je to len zlomok všetkého čo v predajni nájdete.

S láskou,
Tori 

4 komentáre

 1. ja sa musím od tohto obchodu držať čo najdalej lebo som tu schopná utratiť strasne peniaze :D ale pravda je že teraz na vianky som tam ešte nebola a mám to v pláne aspoň na maličkosti, ktorými chcem potešiť ľudí v svojom okolí a tak mi nebude až tak vadiť tie peniažky utratiť :D a napriek tomu, že mám doma asi milión hrnčekov ten čo tu ukazuješ asi potrebujem aj tak :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D ten hrnček zvažujem už aj ja, že si preň zabehnem ! :D a áno, na také maličkosti je to určite najlepší obchod :)

   Odstrániť
 2. Já mám hrozně ráda tyhle blbinky z Tigera a podobných obchůdků, takže bych tam nejraději nakoupila spoustu věcí. :D A obzvlášť před Vánoci. :)

  I am Lenka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úplne súhlasím 😍 čakala som, že sa mi to sprotiví odkedy tam pracujem, ale vôbec ♥

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.