streda, januára 16, 2019 Košice, Slovensko

Lekcia 2. Choď offline a ži ! #TorilinkaLessons

Vitajte pri druhej výzve, lekcii či úlohe. Veľmi som premýšľala akú úlohu vám dám ako druhú, no z môjho zoznamu som nakoniec takú čo momentálne skúškujúcim študentom nemusí prísť na škodu.Nasledujúcich 15 dní pôjdeme offline. Čo najviac, čo najčastejšie. Verte mi alebo nie, no nič vám tým neutečie a nič nestratíte. Sociálny detox nie je iba momentálnym trendom, ale skôr spôsobom ako sa nachvíľu odbremeniť od všetkého internetového.

K tejto výzve som vytvorila viacero druhov, nakoľko niektorí si bohužiaľ vážne nemôžu urobiť 100% detox od internetu. Čo sa týka tejto výzvy, môžeš hashtag pridať k akejkoľvek fotke, no ideálne k aktivite, ktorú sa chystáte počas vášho detoxu robiť. :)

Verzia AVerzia B


Tak čo, idete do toho so mnou ? 🙂
/Nebojte sa, články pôjdu online 🙂/

6 komentárov

 1. wou, velmi uzitocny clanok, presne v mojich golaloch na tento rok bolo menej byt na telefone cize internete od noveho roka sa mi to podarilo znizit o 30percent a niekedy aj viac kedze telefon mi kazdy tyzden posiela upozornenia..ak ta bavi sledovat videa na youtube, tak pozri moje najnovsie video z Milana :)..
  https://www.youtube.com/watch?v=hOvFR80YgmU&t=29s

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Alex 🙂 Ďakujem krásne za komentár ! Na video sa určite mrknem keď budem mať viac času, no ďakujem za link 🙂

   Odstrániť
 2. Myslím, že si tuhle výzvu v průběhu zkouškového vybrala skvěle :) Sama se snažím být offline co nejvíc :) Kord teď, když jsem na koleji, kde nemáme wifi, mi to jde úplně skvěle, mobilu se klidně celý den ani nedotknu :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Dominika, ďakujem za komentár 🙂 Úplne súhlasím, že počas skúškového sa to hodí. Bývam síce doma a wi-fi mám až príliš silné a dobré, no je načase trochu obmedziť 🙂

   Odstrániť
 3. Už jsem se na sebe tak naštvala, že jsem si nainstalovala aplikaci, která mi po určité době přístup do aplikací znemožní. Na jednu stranu je to fajn, na druhou ale tím, že pracuji v IT, tak je to takové všelijaké. Sice na telefonu netrávím už tolik času, na ntb už je to ale o něco horší :/ Našla jsem si nový offline koníček, tak doufám, že to bude lepší a lepší. Každopádně věřím tomu, že i takové postupy se počítají :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No, na notebooku aj ja trávim oveľa viac času ako kedysi a hlavne nechcem všetky veci do školy tlačiť. :) Dúfam, že sa Ti bude dariť !

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.