piatok, februára 01, 2019 Bratislava, Slovensko

Blogerské raňajky s Mary Kay #VIPMaryKayBreakfast

Keď mi prišla pozvánka na Mary Kay Event, nezaváhala som. Bol mojim tretím doposiaľ, ale tešila som sa naň ako na ten prvý.
Celú cestu som absolvovala s Biankou, ktorá sa na tento výlet ku mne nanominovala a už od samého začiatku sme sa rozprávali bez prestávky o všetkom čo nám len napadlo.

Po dlhej a vyčerpávajúcej ceste sme konečne prišli do Bratislavy, kde som sa po roku stretla s mojou najmilovanejšou Candy, ktorá mi už nesmierne chýbala. Taktiež som sa opäť stretla aj s Lenkou, ktorú som tiež videla až po roku a je stále rovnako úžasná a krásna ako vždy :)

Spolu sme cez mnohé prechody pre chodcov konečne dorazili do Twin City, kde nás čakali ostatné žienky ale aj úžasná elegantná a hlavne ružovo biela atmosféra. Už keď som si všimla nádherné plátenky na stoličkách pripravené pre nás, ostala som ohromená. Po tom ako som si všetko dôkladne pofotila (posledný krát na môj mobil, keďže fotoaparát nestihol prísť do eventu) a siahla som po pohári plnom tvarohu, čučoriedok a brownies s orieškami.

Celý event sa niesol v predstavení noviniek značky Mary Kay a to konkrétne úžasnej novej vône Dream Fearlessly, ktorá je treťou sestrou k Love Fearlessly a Live Fearlessly. Následne nám ukázali aj novinku v podobe líceniek Chromafusion a prenádhernej magnetickej paletky so vzorom ruží, ktoré boli aj v prvom logu pôvodne obsiahnuté.

Následne sme mali množstvo času na rozprávanie sa a aj na tvorbu Visionboard, kde sme mali k dispozícii pierka, trblietky a fixy. Rozhodla som sa pre citát, ktorý som napokon s mojim krasopisom napísala aj pre Bianku a Candy a jeden som sa rozhodla urobiť aj pre Katku z Mary Kay, práve s názvom ich trojice parfémov, nech im robí radosť v kancelárii :) Je ním ten v titulnej fotografii tohto článku.

O novinkách sa budete môcť dočítať neskôr v recenzii, takže už len prikladám fotografie z nádherného doobedia stráveného v spoločnosti Mary Kay. :) Ďakujem Katke za pozvanie, blogerkám za skrášlenie celého výletu a hlavne za skvelé zážitky a nádherné darčeky, ktoré ma ohúrili. Samozrejme, nie je to len o tom materiálnom a viac ma tešila prítomnosť mojich obľúbených blogeriek a možnosť zúčastniť sa na takomto evente.
11 komentárov

 1. Jee, taky bych někdy chtěla bejt pozvaná na nějakou beauty akci:D! Mary Kay ale osobně nepoužívám, já mám totiž k téhle značce a Avon, Oriflame dost chladnej vztah. Možná je to chyba. Já mám nejradši věci, které si můžu osahat a přes časák to nejde:(.

  Ale ty burgery vypadají víc než dobře:D. A to růžový křeslo bych chtěla. Možná bych jim ho i šlohla:D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Chápem, vždy je lepšie osobne ošahať produkty :) Osobne ale môžem povedať, že sú fakt kvalitné a veľmi si ich chválim ... To kreslo je úplne najkrajšie ! :)

   Odstrániť
 2. Ach, tak mi je ľúto, že som musela byť v práci. :( Snáď sa nabudúce už uvidíme. <3 Je super, že ste si to tam užili. <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :/ aj mne to je ľúto, že sme sa nestretli. Nabudúce to už musí výjsť ! :)

   Odstrániť
 3. Och dievčence museli ste si to riadne užiť <3 Chodiť na takéto akcie bol vždy môj sen, no zatiaľ ostáva nenaplnený. Snáď niekedy v budúcnosti. :) Fotky sú nádherné a vôbec nevidno, že sú fotené mobilom. <3 btw. hneď som dostala chuť na niečo sladké <3

  NORALIC

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dúfam, že sa raz na evente takto stretneme všetky spolu ! :) Ďakujem, po tých rokoch som to už nejako vyšperkovala :)

   Odstrániť
 4. Och, vyzeralo to tam veľmi dobre, škoda, že som nemohla prísť. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Práve Mary Kay nefunguje na katalógovom predaji. Produkty si môžete vyskúšať u kozmetickej poradkyne na Hodinke krásy :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.