streda, februára 13, 2019 Košice, Slovensko

Príbeh mojej prvej veľkej paletky MUR Flawless Matte || Elnino.sk

Písal sa rok neviem ktorý a mne pristál doma balíček od Elnino.sk. Presne som vedela čo v ňom bude. Moja prvá väčšia paletka.


Dnes by som sa rada nostalgicky obzrela za produktom, ktorý bol mojím prvým najväčším kozmetickým, aký doma mám. Je ním paletka značky Makeup Revolution London - Flawless Matte. Po niekoľkých rokoch už utrpela svoje, takže z vonkajšej strany sa mi nepekne ošúchala, no aj naďalej ju používam a ako už na prvej fotografii vidíte, jeden tieň bol už pokorený. Poďme sa teda na ňu pozrieť zblízka.

Paletka po rokoch používania
Zadná časť paletky
Táto paletka obsahuje 32 tieňov, čo je obrovské množstvo. Čo sa kvality tieňov týka, nie je úplne prevratná, tiene veľmi prášia, no sú relatívne dobre pigmentované. Netuším prečo som mala dojem, že som ju používala "z núdze", no keď som do nej teraz po mesiaci siahla, ostala som milo prekvapená aká dobrá vlastne je. Obsahuje tiene, ktorými bez problémov môžem upraviť aj obočie, najsvetlejší použiť ako púder pod oči či svetlohnedý použiť na kontúrovanie. Samozrejme, len v prípade núdze.

Originálna fólia s nápismi jednotlivých tieňov sa mi stratila, no aj napriek tomu Vám ukážem aspoň moje najobľúbenejšie tiene, ktoré používam denne.

Celá paletka Flawless Matte
Soft, Rosewood, Burnt, Leather, Smoke, Charcoal
Na tejto fotografii z ľava do prava idú tiene Soft, Rosewood, Burnt, Leather, Smoke, Charcoal. Paletka je sama o sebe veľmi dobre poskladaná, keďže okrem svetlohnedých a ružových odtieňov obsahuje aj tiene s nádychom do oranžova, modra či siva.

Veľmi musím pochváliť obrovské zrkadlo, ktoré ma sprevádza na všetkých výletoch. Vtedy beriem hlavne túto paletku, keďže tá v spolupráci s Petrou nemá zrkadlo (čo je obrovská škoda).

Celkovo túto paletku hodnotím kladne. Pre žačiatočníčky v líčení bude určite vyhovovať, je cenovo dostupná a momentálne je opäť naskladnená na stránke Elnino.sk , s ktorými spolupracujem. Link na produkt nie je affiliate a za moju recenziu nie som platená, no ja sama viem ako ma táto paletka tešila a sprevádzala celé roky.

Má krásne veľké zrkadlo :)
Tiene sú podstatne prášivejšie, no pigmentované
Čo by som paletke vytkla sú malé "pans" na tiene, niektoré odtiene sú veľmi jemno zlisované a viaceré odtiene sa medzi sebou nesmierne podobajú. Tiene nie sú tak maslové, skôr kriedové a to môže niektorým ľuďom menej vyhovovať. Paletka je celomatná, takže žiaden rozjasňovač či iné lesklé tiene sa tam nenachádzajú. Viem si predstaviť, že ak by bola trochu inak rozložená a duplicitné tiene redukované, dalo by sa tam hodiť minimálne 10 rôznych lesklých odtieňov.

Link : https://www.parfemy-elnino.sk/makeup-revolution-london-ultra-eyeshadows-palette-flawless-matte-ocny-tien-pre-zeny-16-g/

Nakoniec musím priznať, že ak by som o ňu prišla, jednoznačne by mi chýbala. Vyšlo viacero "reloaded" paletiek od tejto, no najviac ma uchvátila práve táto, prípadne jej druhá verzia.

Čo hovoríte na túto paletku ? Zaujala vás, či ani nie ?


4 komentáre

 1. Takové stíny se mi hodně líbí, tím, že jsou přirozené.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám celkově značku Makeup Revolution moc ráda :-) mám od ní jednu Iconic paletku a je skvělá!! :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Na tie paletky som ešte len pozerala, uvidím kedy jej prestanem odolávať :D

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.