sobota, marca 02, 2019 Košice, Slovensko

O mojom najväčšom projekte || BabeSupport

Sú to mesiace a možno aj roky keď som sa nevedno komu zverila, že chcem vytvoriť niečo veľké. No, možno na začiatok nie veľké, ale skôr podporné. Pomáhajúce. A dnes som tu. Na mojom blogu, predstavujúc svoju prvú kvázi sociálnu sieť. BabeSupport.


To čo Vás určite zaujíma ako prvé je "ako sa dostať do tejto komunity". Je to viac než ľahké. Si žena ? Dobre, si prijatá, vítaná a potrebná.


Kde túto komunitu nájdeš ?
Nachádza sa presne tu 

Pravidlá, podmienky (nič katastrofálne) nájdeš po tom ako sa prihlásiš do tejto komunity. Neplatí sa žiadne členské a prakticky tam nie sú úplné doslovné pravidlá.

O čo mi ide ?

Chcem spájať ženy a dievčatá. Vymieňať si rady, skúsenosti, no nefungovať na báze akéhosi "Koníka", či "Priznaní Žien". Táto komunita má byť priateľským miestom, bez intríg, nenávisti. Tá sa jednoducho akceptovať nebude, ani s "pardónom".

Je nesmierne smutné ako sa ženy nenávidia, ako sa dokážu urážať. Ja sama poznám mnoho úžasných žien, ktoré sú bohužiaľ v tieni tých, ktoré potrebujú nenávidieť. Chcem žienkam pomáhať v sebaláske, rôznych typoch a trikoch, pomáhať s akýmikoľvek otázkami a problémami. Poukazovať viac na mentálne zdravie, na lepší životný štýl. Samozrejme, aj na blogu budú rôzne články s touto tématikou, lenže cez priamu komunitu môžeme viesť diskusie a prispieť svojimi názormi.

A čo appka ?

Je. :) Aj na AppStore, aj cez Google Play. Nájdeš ju pod názvom Mighty Networks.
Nadhľad prvého príspevku :


Predikcie do budúcnosti ?

Zatiaľ žiadne. Nemám ciele, no aj keby tam boli len tri žienky, aj to pre mňa bude viac než dosť. Chcem však túto komunitu ťahať hore, tvoriť priateľstvá, vytvoriť nám integritu a identitu. Mám v hlave viac než dosť zaujímavých projektov, no na tie treba ešte chvíľu čakať. Určite mi však ide o to, aby sme sa navzájom mohli zdôveriť s čímkoľvek čo nám napadne. Aby sme si pomohli v rôznych témach, bez nejakých hádok a protivných komentárov. Viem, že sa to dá. :)

Tu môžete vidieť zatiaľ len malý náhľad tohto môjho projektu. Je už online, môžete sa pridať a nesmierne sa na Vás teším ! Sledovať môžete aj Instagram @BabeSupportSK .

Bez Vás, Vašej podpory a komentárov by tento projekt nevznikol. Len a len Vy ste ma k tomuto doviedli. Tak dúfam, že sa stretneme na BabeSupport.10 komentárov

 1. Jako nápad se mi líbí, jen si myslím, že takových podobných projektů je už dost, já bych do toho třeba nešla, ale věřím, že si tě ty správné ženy najdou :) Líbí se mi nápad s appkou.

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nehovorím predsa, že ide o niečo prevratné, len som vytvorila niečo, nad čím som už dlho premýšľala 💗 A ďakujem ! 😄

   Odstrániť
 2. Podle mě je to super nápad! :) A vlastně znám jen jeden podobný projekt.. Takže za mě super! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Celý víkend som bola v práci (dvanásťhodinovky), preto som sama sebe zakázala čítať tento článok a bližšie skúmať, čo si vymyslela, lebo som vedela, že ma to hneď natoľko zaujme, že sa nebudem vedieť sústrediť na nič iné, a dobre, že som tak urobila, lebo teraz nemám slov! Hneď som sa zaregistrovala a stiahla si aplikáciu a veľmi sa teším, ako sa to celé bude vyvíjať; vyzerá to naozaj super! ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "CURRENT EVERY DAY MAKE-UP ROUTINE"

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) som dojatá, Bee ! Si neskutočne zlatá a som ohromne rada za všetky tieto krásne komentáre a podporu !

   Odstrániť
 4. Vikinka to je niečo úžasné a veľmi ťa v tom podporujem. Vytvorila si skvelé miesto pre nás dievčence, ktoré sa niekedy cítime mizerne a vo svojich životoch doslova bojujeme s vlastnými osobnosťami. Hneď sa idem registrovať a budem ti v tom len a len držať palce <3
  NORALIC

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super nápad, snáď to tam budeš mať živé! :) Idem sa tiež pozrieť. Nikdy sa mi nepáčilo, ako ženy proti sebe stále nejako bojujú, závidia si a podkopávajú si kolená. Na tebe sa mi páči, že podporuješ myšlienku, že by sa baby mali medzi sebou podporovať a držať spolu, fakt by to tak malo byť... Z našej blogovej scénky si neviem predstaviť asi nikoho, kto by takýto projekt mohol založiť, tebe toto sedí! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne ! :) Veľmi ma teší takáto spätná väzba. :) Presne, tak by to malo byť, o podpore

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.