piatok, apríla 05, 2019 Košice, Slovensko

Aký bol prvý jarný mesiac ? || Obľúbenosti za Marec 2019

Nevedno prečo, mala som pocit, že Marec nikdy neskončí. Nedialo sa toho síce nejak extrémne veľa, no niečo sa predsa len stalo.


Asi najväčší highlight celého mesiaca bol jednoznačne Blogger Meet. O ňom si môžete prečítať moje finálne dojmy a pocity v článku po kliknutí TU. Musím uznať, že som nenormálne nabitá novou energiou a už pomaličky pracujem na jeho Summer edition, ktorá bude vážne pecka.

Koncom marca som mala akúsi chcenú-nechcenú pauzu a aj napriek tomu, že som bola motivovaná, jednoducho sa diali veci, ktoré som potrebovala riešiť okamžite a nie "za cesty" popri fungovaní online. Našťastie je však všetko za mnou a ja môžem naplno opäť písať, z čoho sa nesmierne teším.

Druhou novinkou, ktorá prišla však až postupne na konci mesiaca sa týka BloggersRE. Áno, je to tak, budem pre nich písať. Nenormálne sa teším na túto možnosť a pomaličky sa dolaďujú všetky detaily aby som prvý článok mohla vydať čo najskôr. Takže, Stay Tuned a na mojom Instagrame nájdete viac 😋. Poďme teda na obľúbenosti.

Obľúbená hudba

Najviac som počúvala svoje obľúbené skupiny ako Panic!At the Disco či Fall Out Boy, no našla som si aj nové obľúbené piesne, z ktorých nie sú všetky aktuálne, no veľmi rada ich momentálne počúvam. Nech sa páči, menný zoznam.

Peter Bič Project - Z Výšky (Som Mama titulná pieseň)
Anne-Marie - 2002
Andy Grammer - Don't Give Up On Me
Imagine Dragons - Next To Me
Clean Bandit ft. Marina - Baby
XUITCASECITY - Need Somebody (Acoustic)
Dean Lewis - Be Alright
Death Cab for Cutie - I Will Follow You Into The Dark
Kryštof - Ty a Já
P!ATD ft. Fun. - C'mon


Obľúbené miesto

Jednoznačne botanická záhrada v mojich rodných Košiciach. S mojou drahou Ikou sme tam nafotili nádherné zábery rozkvitnutých orchideí, rôznych iných kvetín a rastlín a mali sme vážne krásne strávené doobedie. Určite tam musím v najbližšej dobe opäť zájsť a pofotiť konečne aj seba. Mám nejakých dobrovoľníkov ? 😋


Obľúbené blogerky

Jednoznačne všetky tie, ktoré mi pomáhali s Blogger Meet-om a tie, ktoré naň prišli. Všetky nájdete po rozkliknutí fotografie, označené a budem nesmierne rada ak každú podporíte ! Sú to úžasné, silné a nádherné žienky. 💕


Obľúbené knihy

Momentálne mám rozčítané viaceré, no jednoznačne Jojo Moyes - After You. Nechcem spoilovať, no oplatí sa prečítať. Hovorí sa, že pokračovania už nie sú tak dobré ako prvé časti, no tu je to trochu narovnako.


Obľúbený módny doplnok

Batôžtek z Pull & Bear. Nájdete ho za 17,99€ a nakoľko sa ten môj cestovateľský už veľmi opotreboval bol čas na nový (mimochodom bol kupovaný v Mníchove pred šiestimy rokmi a prežil so mnou všetky výlety po Slovensku či v zahraničí). Tento je absolútnou láskou a síce som veľmi dlho chcela FjallRaven Kanken, no bohužiaľ aj napriek krásnej filozofii značky mi to tá cena jednoducho za žiadnych okolností nepovolí. Tak som sa teda uskromnila a na každom kroku ma sprevádza toto mentolové zlatko.

Zároveň so sebou všade nosím toto rozkošné sushi z Flying Tiger, čo je môj malý debilníček na všetko čo v priebehu dňa mám urobiť a samozrejme zabudnem.


Obľúbená kozmetická drobnosť

Sú to až tri produkty od značky Alcina, ktoré ste už mohli vidieť v recenzii, ktorú si môžete prečítať po kliknutí TU. Ide o vážne nadupané, skvelé a kvalitné rúže + olejček na pery a som z nich absolútne unesená. Používam aspoň jeden z produktov každý deň a už teraz cítim, že by som mala trochu spomaliť 😋. Ale, keď to jednoducho nejde...

Aké boli vaše obľúbenosti za minulý mesiac ? Budem veľmi rada ak sa o ne podelíte v komentároch. Vopred ďakujem za akýkoľvek feedback a teším sa na Vás pri ďalšom článku. 😋 

14 komentárov

 1. Mně zase měsíc březen utekl docela rychle. Botanickou zahradu jsme taky chtěli navštívit, ale nevyšlo nám to, tak snad příště. Musí tam být nádherně. Na srazu vám to všem moc slušelo a gratuluji ke psaní na bloggersre. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aj by som sa posťažovala, ako rýchlo zbehol marec, no chcem, aby zbehol ešte jeden týždeň, keďže budúci piatok odovzdávam bakalárku – lebo potom už budem mať konečne aspoň na chvíľu pokoj :D A tvoj výlet ma inšpiroval natoľko, že zajtra konečne ideme na do botanickej v Bratislave, tak verím, že všetko pôjde podľa plánov a vyjdu aj fotky ❤
  Krásny článok!
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "GIFTS FOR MINIMALISTS"

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ❤ Jeeej, to sa teším, že som inšpirovala :) Teším sa na fotky ! a ďakujem

   Odstrániť
 3. rupsak je teda nádherný a knižku čo si ukazovala by som si rada prečítala :)
  leekralovaa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ako to že som ešte nebola v tej botanickej záhrade? Nádherné fotky! 💕

  OdpovedaťOdstrániť
 5. mám pocit, že aj môj marec trval asi celý život. a prechádzala som obdobiami keď som mala pocit, že už konečne robím dačo produktívne a zase naopak :/ a úprimne by som sa asi mala zastaviť a porozmýšľať nad nejakou vecou, ktorá sa stala obľúbenou
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 🖤 súhlasím, mne osobne veľmi pomáha písať si čo ma potešilo, čo sa mi páčilo. :)

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.