nedeľa, júla 01, 2018 Košice, Slovensko

DisclaimerTorilinka (ďalej len ako "blog") je stránkou pre zdieľanie mojich myšlienok, tém ohľadom krásy, cestovania, tipov, životného štýlu a iných zameraní.

|| OBSAH BLOGU

- Všetky fotografie a texty článku sú vyhotovené a upravované mnou ak nie je uvedený iný internetový zdroj, označenie citácie či zmienka autora fotografie.
- Pred použitím akejkoľvek časti môjho blogu či zdieľaním je potrebné skontaktovať ma napríklad pomocou e-mailu torilinka@gmail.com.
- Vyhradzujem si právo odstrániť akékoľvek články či fotografie z tohto blogu.
- Články sú pridávané podľa môjho vlastného uváženia a voľného času.
- Aj v prípade oznámenia "teaseru" článku na sociálnych sieťach, ktorý má vyjsť v určenom čase nie som povinná článok uverejniť.

|| KOMENTÁRE NA BLOGU / a sociálnych sieťach s ním spojených/

- Akékoľvek urážlivé, vulgárne či nevhodné komentáre nie sú na tomto blogu vítané. Konštruktívnu kritiku prijímam, no akékoľvek iné komentáre, ktoré subjektívne vyhodnotím ako nevhodné, budú odstránené.
- Na každý komentár sa snažím reagovať (pokiaľ je to v mojich silách) čo najskôr.

|| E-MAILY A SPRÁVY na blogu či sociálnych sieťach

- Nie som povinná reagovať na všetky správy, no pokiaľ mám dôvod, záujem či čas pre reagovanie, odpoviem. Nejde však o samozrejmosť.
- Na správy ohľadom spoluprác reagujem najneskôr do 24 hodín pokiaľ je to možné.

|| RECENZIE

- Spolupráca či sponzorstvo článku/recenzie/fotografie je vždy označené napríklad v kategórii Collaborations alebo #AD
- Fotografie či zmienky o značkách nemusia hneď znamenať, že s danou značkou môj blog spolupracuje
- V prípade, že zmienka o spolupráci chýba či nie je jasná alebo označená, produkty boli zakúpené mnou, z vlastných finančných zdrojov
- V každej recenzii je môj vlastný osobný názor a skúsenosť s danými produktmi. Žiaden názor nie je ovplyvňovaný či finančne zabezpečený. Názor sa však s dobou používania produktu môže zmeniť.
- To, že mi daný produkt vyhovuje/nevyhovuje a odporúčam/neodporúčam ho, nie je znamením, že to tak bude u všetkých. Každý človek je iný, každému vyhovuje niečo iné.
- Nie som zodpovedná za chyby či dostupnosť informácií o produktoch ani nenesiem zodpovednosť za rozdiely v cene produktu, straty, zranenia a škody spojené s použitím informácií. Každý koná na základe vlastného rozumu a uváženia.

|| AFFILIATE

- V prípade uvedenia affiliate odkazov nie je vaša povinnosť produkt zakúpiť. Dané produkty si môžete vyhľadať kdekoľvek inde.
- V prípade akýchkoľvek problémov so zakúpením prostredníctvom daného odkazu kontaktujte spoločnosť, e-shop, tretiu osobu a nie autorku tohto blogu. Za žiadne problémy s kúpou prostredníctvom odkazu nie som zodpovedná.

|| OBSAH A INFORMÁCIE

- Všetky informácie slúžia na zábavu, informačné účely či utvorenie názoru. V prípade spoľahnutia či dôvery v určitú radu, tip či informáciu konáte na vlastné riziko a nenesiem žiadnu zodpovednosť.
- Každú informáciu si overte alebo sa poraďte s odborníkom. Nie som zodpovedná za presnosť a úplnosť informácií na tomto blogu, sociálnych sieťach s ním spojených či odkazoch používaných v článku.

|| OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Tento blog "Torilinka" nezdieľa žiadnu z vašich osobných alebo kontaktných informácií so žiadnou treťou stranou. Tento blog neukladá ani nezbiera informácie o vašej návšteve tohto blogu pre potreby iné ako analyzovanie výkonnosti obsahu cez používanie služby cookies, ktorú môžete kedykoľvek vypnúť.

Nie som zodpovedná za zásady ochrany osobných údajov v rámci iných stránok, na ktoré na tomto blogu odkazujem. Taktiež nie som zodpovedná za zásady ochrany osobných údajov v rámci našich inzerentov, partnerov alebo ľudí, ktorí na tomto blogu komentujú. Tieto zásady ochrany osobných údajov podliehajú zmenám bez upozornenia.

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.