piatok, novembra 23, 2018

183 DAYS by trend IT UP - Gossip paletka


Vitajte ! Po nejakej tej dobe plnej školy a osobných záležitostí sa Vám opäť prihováram cez tento môj blog. Mám pre Vás pripravené množstvo článkov a verte mi, nie beauty charakteru ako je tento. Prednedávnom ma však potešila táto paletka a okamžite som sa vrhla na jej testovanie.

Prvé čo ma na paletke celkom potešilo bolo, že aj keď je z kartónu a papieru, je pevná a drží pokope. Taktiež magnety sú dostatočne pevné na to aby celý obsah paletky udržali na mieste. No v momente keď som ju otvorila, bola som až príliš prekvapená ako dobre vyzerá. Zdanie však klame. A tak to bolo aj v tomto prípade.Ako môžete na fotkách vidieť, tiene sú vážne pekne ladené. Dva trblietavé, z toho jeden strieborný s názvom Lowlights a chladný béžovo/zlatý s názvom Highlights. Sú nádherné, intenzívne a krémové, čo ma vážne ohúrilo. V tom momente som sa priam modlila aby boli ostatné rovnakej kvality.

Poďme teda pekne po poradí.
Odtieň Sugar Bowl má nádhernú tehlovo oranžovú farbu, no tak ako všetky matné tiene v tejto paletke, je kriedový a suchý. Pigmentáciu má však trošku lepšiu ako ostatné, čo by som popísala ako vyššiu priemernú.
Vedľa neho je Skinny Dip, ktorý má chladnú, svetlohnedú farbu, ideálnu na celé viečko, alebo len ako transition shade. Je však suchý a nepigmentovaný, čo bolo prvé veľké sklamanie paletky.
Nasleduje zeleno hnedý "camo" odtieň Luck. Tento má veľmi slabú pigmentáciu a mne osobne sa ani do paletky veľmi nehodí.
V spodnom rade je tieň Free Ride, ktorý je nečakane teplý hnedý a aj keď je veľmi mäkko zlisovaný, intenzívny je len priemerne.
Odtieň vedľa neho s názvom Candy Time má burgundy/hnedý odtieň a ak by bol ešte trochu viac pigmentovaný, bol by favoritom. Zatiaľ som ho však používala asi najviac zo všetkých, hlavne na stmavenie vonkajšieho rohu oka a na spodnú líniu rias.
 Posledným je Party Goals, krásny, petrolejový odtieň, ktorý je na tom s pigmentáciou už trochu lepšie, no na oku fľakatí a nedokáže vytvoriť súvislú vrstvu.

Z ľava do prava Highligts, Party Goals, Candy Time, Free Ride, Luck, Skinny Dip, Sugar Bowl, LowlightsVkladala som do paletky nejaké tie nádeje, hlavne keď je od novej značky na trhu, no bohužiaľ neprišli s ničím prevratným. Najlepšie hodnotím lesklé tiene Lowlights a Highlights, ktoré ma konzistenciou, odtieňom a kvalitou prekvapili a ak chcete vyskúšať ich kvalitu, skôr siahnite po paletke Dazzle, v ktorej sú v iných odtieňoch, na miestach kde v tejto sídlia matné a navyše máte bielu a čiernu, ktoré sú nádherne pigmentované.

Ako som teda vyššie spomínala, obal sa mi veľmi páči a chválim, taktiež niektoré tiene z paletky stoja za to, no neodporúčala by som ju. Ďakujem však dm drogerie za možnosť otestovania paletky, keďže som po nej už nejakú chvíľu pokukovala a váhala o jej kúpe.

Paletka stojí 8,99€ a obsahuje 2x3,7gramu veľkých tieňov a 6x1g malých tieňov. V popise produktu je určené, že lesklý tieň by mal by podkladom pre matné a tiene sa dajú použiť aj na mokro. 

Dúfam, že Vám táto recenzia pomohla pri rozhodovaní o kúpe. Určite si ju však skúste obchytať v drogérii, a už je len a len na Vás či si získa vaše srdce.

S láskou,
Tori ♡

Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.