piatok, novembra 23, 2018 Košice, Slovensko

Fotoobraz ako darček od SaalDigital


Vitajte pri novom článku ! Dnes by som sa s Vami len chcela podeliť o tip na nádherný Vianočný či narodeninový darček, ktorý som vymyslela pre svojho priateľa v rámci spolupráce s firmou, ktorá sa venuje fotoobrazom a práci s fotografiami.

 Vďaka firme Saal-Digital som mala úžasnú možnosť vyskúšať ich fotoobrazy a uvedomila som si aký krásny darček to môže byť. Táto fotka bola na Instagrame veľmi obľúbená a lajkovaná keď som ju pridala a aj mne osobne sa ohromne zapáčila a preto som si zvolila práve ju.

Aby toho nebolo málo, vzala som takéto obrazy dva - pre mňa a pre neho. Sú identické a ten jeden som mu už dala, preto fotografie sú zhotovené z môjho obrazu.

Rozhodla som sa pre fotoobraz na plátne, nakoľko aj cenovo bol na tom výhodne a tiež sa mi páči, že má tú danú štruktúru a nie je len hladký.

Čo sa veľkosti týka, vybrala som 20x30 centimetrov, nakoľko aj mne osobne veľkosť vyhovuje, keďže mám obraz na svojom stole.

Na nasledujúcich fotografiách môžete vidieť aký nádherný je finálny produkt. Obaja sme z neho veľmi nadšení, kvalitou je všetko úplne perfektné, obraz je pevný, kvalitne vyhotovený a dodanie bolo rýchlejšie ako bolo uvedené v informáciách.

Obrazy si môžete objednávať prostredníctvom ich webu https://www.saal-digital.cz/ a celý postup máte uvedený na ich stránke. Vytvoriť si tento obraz bolo vážne jednoduché a som milo prekvapená, že vyšiel tak krásne.

Tieto obrazy som dostala vďaka spolupráci, no nie som za ňu nijako platená a môj názor je úprimný. Saal-digital veľmi pekne ďakujem za pomoc pri výbere darčeku.
S láskou,
Tori :)

2 komentáre

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.