piatok, decembra 28, 2018 Košice, Slovensko

Kozmetické novinky od Nivea a Labello || BeautyNews from Nivea and Labello

Ahojte a vitajte pri mojom druhom anglicko-slovenskom článku ! :)
Hello guys and welcome to my second post in English language !

Aj keď sa radím k úrovni C1, necítim sa tak. Rozhodla som sa však začať môj blog písať bilingválne, keďže moji zahraniční priatelia nemajú šajnu o čom píšem a nechcem aby si celý príspevok hádzali do prekladača. Neviem ešte či všetky moje príspevky budú anglicky, no dúfam, že väčšina áno.

Even though I am classified as C1 level, I don't feel like I really am. I've decided to start my blog bilingual because of my foreign friends that have no idea what am I writing about and I don't want them to put my whole post into translator. I don't know if all of my posts will be in English, but I hope that the majority of them will.

Dnes by som vám chcela čosi povedať o novinkách, ktoré som obdržala ešte pred Vianocami. Som šťastná, že Vám môžem ohlásiť, že som začala spolupracovať so svetoznámou značkou Nivea. Spolu s Labello sú sesterské značky a to je dôvod prečo som obdržala produkty od oboch značiek.

Today I would like to talk a bit about some new stuff I received just before Christmas. I'm lucky to announce that I started my collaboration with the worldwide known brand called Nivea. Nivea and Labello are sister brands and that is why I received some products from both brands. 

Na pošte som si kvôli tomuto balíčku vystála dobrých 36 minút, no čakanie sa oplatilo a domov som si odniesla môj prvý balíček v rámci tejto spolupráce. Po odbalení ma v ňom čakali tri produkty o ktorých vám teraz poviem viac.

I spent 36 minutes at the post office waiting for this package, but all I can say is that it was worth it and I came home with my first package within this collab. After I opened it I found these three products that I'm going to tell you about. 

Labello Lips 2 Kiss Color Lip balm - Rosy Nude and Hot Pink

Najprv som sa bála, pretože nie som veľká fanúšička týchto zafarbených balzamov a preto som najprv otvorila len ten telový. Druhý som dala do súťaže pre vás a stále môžete skúsiť šťastie na mojom Instagrame. 

At first I was afraid, because I am not a huge fan of these colored lip balms, and because of that I only opened the nude one. The second one was given to a giveaway for you and you can still try your luck on my Instagram. 

Prvé čo som si všimla bolo, že tento balzam má vážne dobrú pigmentáciu a vyzerá veľmi prirodzene na mojich perách. Presne ako pery, len akoby boli viac pigmentované a hydratované. Tento balzam má akúsi kvetinovú, ale taktiež akosi sladkú vôňu. Našťastie parfumácia nie je tak silná.

The first thing I noticed was that the balm has really good pigmentation and looks so natural on my lips. Looks just like them but as if they were more pigmented and hydrated. This balm has some kind of a floral scent, but also kinda sweet at the same time. Luckily, the parfumation is not that strong.

Labello - Lips 2 Kiss, odtieň Rosy Nude

Labello - Lips 2 Kiss, odtieň : Rosy Nude
Môžem povedať len toľko, že som veľmi potešená aký dobrý je tento balzam. Používam ho už približne mesiac a nemôžem ho dať niekam preč. Krásne hydratuje, výborne vonia a zanecháva moje pery zdravé a šťavnaté. Bola som ním tak unesená, že som kúpila jeden pre moju sesternicu, jeden pre kamarátku, rovnaké ako ten v súťaži, kvôli tej krásnej farbe.

All I can say is that I am really flattered by how good is this balm. I'm using it probably for a month already and I can not simply put it away. It hydrates really good, smells amazing and it leaves my lips looking so healthy and juicy. I was so amazed that I bought one for my cousin and one for my friend, same as the one in a giveaway because of its beautiful color.

Labello - Lips 2 Kiss, odtieň : Rosy Nude
 

Labello - Lips 2 Kiss, odtieň : Rosy Nude
Labello - Lips 2 Kiss, odtieň : Hot Pink

Nivea MicellAir Skin Breath - Expert Micellar Water

Mala som vysoké očakávania ohľadom tejto micelárky ? Áno.
A boli správne ? Samozrejme !

Did I have high hopes about this micellar water ? Yes.
And was I right ? Of course !

Som tak neskutočne šťastná, že som konečnie našla niečo tak dobré ako je táto voda pre moju citlivú pleť. Oči ma už vôbec nepália a som šťastná, že mi na odlíčenie stačí jeden vatový tampónik.

I am so, so, so freaking happy that I finally found something as good as this water for my sensitive skin. My eyes don't have any burning sensations anymore and I am very glad that I can remove all of the make up with only one cotton pad. 

Táto micelárka krásne odličuje akýkoľvek make-up, či vodeodolný alebo klasický. Netreba po odlíčení oplachovať pleť, no u mňa je odličovanie prvým krokom večernej rutiny. Tým že obsahuje suchý olej, nezanecháva pleť mastnú, čo veľmi oceňujem.

This micellar water removes any make-up, waterproof or not, perfectly. You don't really need to rinse your face afterwards, but in my evening routine, make-up removal is the first step. I really admire that it contains dry oil and it doesn't leave my skin greasy.  


Dúfam, že Vám tento článok pomohol zorientovať sa v novinkách od značiek Nivea a Labello a do komentára mi napíšte, ktorá novinka oslovila vás !

I hope this post helped you to orientate in new things from brands Nivea and Labello and let me know in comments which one are you interested in.

Nivea MicellAir Skin Breathe Expert Micellar Water
Nivea MicellAir Skin Breathe Expert Micellar Water

2 komentáre

 1. Značka je Nivea je jedna z mojich najobľúbenejších a ich produkty milujem!! Mňa najviac oslovili farebné Labelá, ktoré vyzerajú naozaj skvelo! :))
  Veľmi sa mi páčia dvojjazyčné články. Nielenže si taký článok môžu prečítať aj zahraniční čitatelia, no slovenskí čitatelia sa môžu zdokonaliť v angličtine. Určite v takýchto článkoch pokračuj!! <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj ! Ďakujem veľmi pekne :) Pravdupovediac som tento článok ešte ani nezdieľala, lebo sa v angličtine ešte stále necítim 100%-ne

   Odstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.