nedeľa, januára 06, 2019 Košice, Slovensko

MOЙ by Stefanie Giesinger

 

Keď mi prišlo toto prekvapenie od dm drogerie tesne po Vianociach, neubránila som sa úsmevu. S postupom času mám akosi veľkú radosť keď mi príde od značiek aj niečo iné ako len dekoratívka.

Už nejaký čas sa viac venujem tomu čo si na pleť dávam a postupne aj študujem ingrediencie všetkého čo používam. Ešte tomu všetkému tak veľmi nerozumiem, no snažím sa zistiť viac aby som raz aj Vám mohla priniesť hodnotnejšie informácie ohľadom toho, čo obsahujú veci, ktoré používame.

Tieto ampulky ma na úplne prvý pohľad upútali obalom, ktorý mi farebne pripomína značku Tiffany and co. Druhý krát ma však tieto ampulky upútali po ich otvorení, kedy som ostala zaujatá ich obsahom. Prvé čo vidíte je priezračná tekutina, ktorá obsahuje akoby bublinky obsahujúce zlaté trblietky. Nie sú to zhluky, ale doslova malé bublinky.


Tento produkt ako aj ostatné z tejto rady môžete kúpiť v predajni dm https://www.mojadm.sk/dm-znacka/moi-by-stefanie-giesinger/ . Značka bola vytvorená v spolupráci s nemeckou topmodelkou Stefanie Giesinger a čo ma veľmi potešilo je, že produkty sú vegánske. Obsahujú napríklad ryžový a kokosový olej, či extrakt z papáje. Pleť hydratujú a nemastia, čo je pre mňa veľkým plusom.

Produkt, ktorý som na testovanie dostala ja, je pleťový koncentrát v ampulkách, vhodný pre všetky typy pleti.


 MOЙ Beauty Concentrate

Obsah : 7 ampuliek x 2 mililitre = 14 mililitrov
Cena : 8,39€ /v prepočte to vychádza 1,19€ za 1 ampulku, teda jedno použitie
Použitie : Pomocou plastovej pomôcky odlomiť vrch ampulky, naliať obsah do dlane a vmasírovať po pleti, krku a dekolte až kým všetko nevsiakne do pokožky.

Plusy : Ako som už spomenula, teší ma, že produkt je vegánsky, aj keď to na obale nikde spomenuté nemá, čo ma trochu prekvapilo. Okrem samotnej farby obalu sa mi páči tiež jednoduchosť a elegancia produktu. Po použití ampuliek mi pleť ostala krásne hydratovaná a akoby aj trochu spevnená a stiahnutá.

Mínusy : Aj keď je na obale napísané, že jedna ampulka = jedno použitie a má sa použiť okamžite po otvorení, dovolím si nesúhlasiť. Nemám takú malú tvár a aj keď som obsah jednej ampulky vmasírovala do pleti, krku a na dekolt, stále mi ostávalo prebytočné množstvo. Takto podľa mňa stačí jedna ampulka až na dve použitia, čo by aj cenovo vychádzalo lepšie. Čo sa obsahu týka, perličky s trblietkami sú zaujímavým konceptom, no trblietky na pleti bolo vidno. Síce len zblízka, ale koniec koncov to trochu vyzeralo ako keby som pred tým mala líčenie obsahujúce trblietky. Osobne by som teda tento koncentrát použila pod make-up na nejaký ples/inú večernú udalosť.

Ja osobne som s týmto produktom spokojná, hlavne kvôli benefitom pre pleť, ktoré mi ponúkol. Opäť by som si ho však nekúpila a ďakujem dm drogérii za možnosť testovania tohto produktu :)6 komentárov

 1. škoda tých trblietok, tiež ich všeobecne v kozmetike veľmi nemusím, inak ale tento produkt vyzerá veľmi pekne, balenie je super! :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Produkt zní zajímavě a je super, že je veganský, ale sama bych si ho nekoupila :) Nevím proč, ale k podobným ampulkám nemám moc důvěru a hodně by mě odradily třpytky :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím, keby som ho nedostala na testovanie, tiež ho pravdepodobne obchádzam :)

   Odstrániť
 3. Produkt vyzerá super, no s tou ampulkou máš pravdu, mne vždy vyjdú aspoň na 2 použitia. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.