streda, februára 06, 2019 Košice, Slovensko

Ď A K U J E M ♡

Ahojte, drahé moje čitateľky, milí čitatelia a všetky prekrásne duše, ktoré zavítali či už na môj blog, či iné sociálne siete.Dnes tu pre Vás nie som s recenziou či bežným článkom. Dnes sa Vám chcem poďakovať.

Keď som v Januári 2015 začínala, ani som popravde nevedela do čoho idem. Fotiť flatlays ? To bolo ešte viacmenej v plienkach. Pinterest ako inšpirácia ? We Heart It bol v kurze, s kopou deprimovaných rozchodových citátov a veľmi "tumblr" fotkami. Vytvoriť si komunitu ? Pre mňa to bolo nemožné.

Neverila som v dosah. Neverila som v to, že niekomu môj článok môže pomôcť, potešiť či inšpirovať. Brala som to ako nezáväznú srandu. Pre mňa síce blog ešte stále nie je záväzný, no Vy ste mi z neho akýsi záväzok urobili. A kým ste tu, budem tu aj ja.

Blogovať môže každý. Kedykoľvek. Môže si vytvoriť toľko blogov koľko len chce. Či bude fotiť mobilom, či najdrahším fotoaparátom. Či bude písať na vlastnom notebooku, alebo v počítačovej kaviarni. Neexistuje na to žiaden meter. Môžeme byť kýmkoľvek len chceme. A ja som si vybrala. Som animátorka. Som budúca psychologička. Som blogerka. A nie je to za vidinou zisku. Je to za vidinou pomoci, pozitívneho vplyvu. Nikdy som ľuďom nechcela ubližovať či negatívne ovplyvňovať. Vždy som tvorila pre Vás. Najlepšie ako viem, s najlepším vedomím a svedomím. Aj po toľkých rokoch sa vždy cítim ako nováčik. Veď ešte len teraz, po štyroch rokoch mám svoj prvý foťák, aj keď to zo mňa blogerku nerobí. :)

Ďakujem každej jednej blogerke a blogerovi, ktorí ma na tejto ceste vedú a ktorých som vďaka blogu spoznala.
Ďakujem Candy, Betke, Petush, Alešovi, Ifonke, Ivke, Linde, Nore, Nicolette, Soničke, Mirke, Miške, Hanke, Terke a blogerským skupinám kde si vzájomne pomáhame ako napríklad #MyslimToVazne a Blogerky Blogerkám vďaka čomu sa udial aj náš malý event s názvom Blogmas ... A mohla by som menovať donekonečna, pretože každé jedno malé, pre niekoho zbytočné, zazdieľanie mi vie skrášliť deň a privedie ďalšiu novú krásnu dušu. V blogsfére treba vzájomnú pomoc ako soľ. Len tak môžeme rásť. Len tak sa môžeme zlepšovať.

Ďakujem každej jednej duši, ktorá mi kedy zareagovala na článok. Či správou alebo komentárom. Spolužiakom, dušičkám z Instagramu, ktoré osobne nepoznám. Náhodným "okoloidúcim" môjho blogu, ktorí naň len náhodou natrafia.

Ďakujem mojim najbližším priateľom. Ivke, Peťovi, Ľubke, Danielke, Evke, Nike. Ďakujem mojej láske, Matúšovi. Ktorí tu bol cez všetky moje "breakdowns" a už piaty (!!!) rok je pri mne. Cez všetko čo sa dialo. A nikdy nezaváhal, nikdy neodmietol pomôcť.

Ďakujem všetkým, ktorí ostali a zotrvali, či aj tým, ktorí sa mi zo života vytratili. Zohrali ste v mojom živote dôležitú rolu, pozitívnu či negatívnu.

Ďakujem rodičom, sestre a rodine. Za nesmiernu podporu. Vo všetkom. Za pochvalu, obdivné slová. Za lásku, ktorú mi dávajú. Za splnenie snov. Či už to bol výlet do Paríža, výlety do Prahy, pomoc pri kúpe nového notebooku a foťáku. Ale hlavne, za to že sú. Na tom materiálnom nezáleží. Absolútne. Viac ma teší, že sa sestra zasmeje na mojich satirických článkoch (ktoré boli hlavne na minulých blogoch, no prídu aj tu). Že rodičia so mnou môžu testovať tiež.

Ale hlavne, ďakujem, že ste. Mnohí potichu, názor si možno len myslia v hlave. No som nadmieru vďačná každému, kto si nájde minútku a prečíta článok. Kto dá to malé srdiečko na fotku. Kto okomentuje. Kto pošle správu. Sú to drobnosti, no tešia ma a zahrejú pri srdci.

Vďaka Vám som tým kým som.

Ľúbim.

7 komentárov

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.