pondelok, februára 25, 2019 Košice, Slovensko

Vo Februári som sa zamilovala do... || Február vo fotkách

Kávy a hudby. Toľko playlistov na Spotify, koľko som stihla vypočuť, nestihol asi nikto.


Február bol emočnou horskou dráhou. Chvíľu plač, chvíľu hurónsky smiech a vice versa. Keď hľadím na kalendár ani si neviem spomenúť čo všetko sa dialo. Viem, že niekde tam bol ples, začiatok letného semestra a vlastne aj školenie hlavných animátorov... No poďme pekne po poriadku.

Ples FF UPJŠ 2019

Z plesu nemám žiadnu normálnu fotku. A to myslím smrteľne vážne. Moje telo si so mnou robilo čo chcelo, zadržiavalo vodu a tak aj keď nejaké fotky existujú, odmietam sa na nich označiť. Nehľadajte ich, nenájdete. Dúfam. Bolo však nesmierne super, úžasne chutné jedlo a víno... A víno. Tam bude asi najvhodnejšie skončiť. Každopádne sme sa vážne skvele zabavili, vytancovali dušu a o pol tretej som len naslepo liezla do autobusu.


A následne začala opäť škola...

Začal sa vír povinností a udalostí. Tu seminárky, tam prezentácie, voľakde zápočty. Našťastie o deň mám posledné dve práce na odovzdanie a odprezentovanie a potom je Dobby voľný. Doslova a do písmena nevydychujem a jediné voľné chvíle boli tie pri káve. A pri jednej takej chvíli som konečne spoznala osobne žienku menom...


Ika. 

Nie, nie sú to len cringe quotes o tom, že niekto pre Teba môže byť "sister from another mister" alebo teda "sestrou od inej matky". Ani sa mi nesnívalo, že si tak veľmi sadneme. Desivo podobný typ humoru, názory a týždeň po stretnutí sme sedeli spolu vo vlaku na školenie hlavných animátorov. Áno, už sme obe hlavné a už v sobotu cestujeme opäť spolu. Jednoducho, m-i-l-u-j-e-m.


Topoľčany

Mimo školenia sme si stihli s ešte jednou skvelou kolegyňkou urobiť doobedný dvojhodinový program v Topoľčanoch, kedy sme povinne navštívili Billu pre nákup potravín a miestnu herňu, kde sme vlastne sadli len na kávu. Aby ste si nemysleli, že sme gamblerky.


Psychológia sériových vrahov

Kniha, ktorá ma sprevádza už druhý mesiac a neviem od nej odtrhnúť oči a ruky. Samozrejme, recenziu si veľmi želáte a ja vám vyhoviem. Čoskoro. :)


Brendon Urie

Frontman (a jediný pôvodný člen) skupiny Panic!At The Disco je láska na prvé počutie. Nemám konkrétnu pieseň na odporúčanie, za mňa sú všetky jednoducho úžasné.


Dúfam, že aj Vám sa páčil takýto nezvyčajný a ľahký článok. Do komentára mi môžete napísať, čo tešilo Vás počas posledného mesiaca.

8 komentárov

 1. To je krásně pozitivní článek, je skvělé, že sis s nějakou osobou tak sedla, občas se to fakt stane náhodou. Jinak alespoň, že sis ples užila, fotky mohou sloužit jako vzpomínka! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ach, ja vôbec netuším, čo som robila vo februári – prvú polovicu mesiaca som bola iba v práci, tú druhú sa nejako prispôsobovala škole. A keď sa dívam na kalendár, to už naozaj bude o chvíľu koniec marca?!
  No je vidieť, že si si február naplno užila ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "VEGAN ON A BUDGET"

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ta knížka vypadá opravdu lákavě a zajímavě, už se těším na recenzi :)
  Já si z února nejvíce vybavují Valentýn, protože bylo i nádherné počasí :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ! Dúfam, že v nej vystihnem všetko podstatné ❤✿ Valentín si už ani nepamätám aký bol čo sa počasia týka :D

   Odstrániť
 4. Psychológia sériových vrahov je mi veľmi známa. Kedysi ju čítala kamoška a priznám sa, tiež som si pár odsekov prečítala so zatajeným dychom. Skutočne zaujímavé čítanie, pokiaľ má človek niečo také rád! ◡‿◡✿

  Blog de la Licorne

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.