nedeľa, februára 03, 2019 Košice, Slovensko

Koho sa oplatí sledovať v slovenskej blogsfére ? #1

Dnešný článok je takým menším "shoutoutom" či zdieľaním tých, ktoré podľa mňa za to stoja. Blogsféra sa ohromne rozrástla a stala sa z nej zmes viacerých typov ľudí. Či už tých, ktorí sa ženú za každou spoluprácou, ale aj tých, ktorí sú naďalej autentickí. A práve pre nich je tento článok.Nezahrniem tu úplne všetky úžasné blogerky, nakoľko ich existuje nesmierne veľa a väčšinu ani nepoznám, no chcem hlavne vyzdvihnúť tých, čo som spoznala v poslednej dobe a ich blogy ale predovšetkým ich osobnosť mi prirástla k srdcu.

Nicolette Lear z blogu https://nicolettelear.blogspot.com/

Autor : Nicolette Lear

Nicolette je blogerína z môjho rodného mesta, z Košíc. Poznám ju od jej úplných začiatkov a je nádherné sledovať ako sa jej blog vyvíja, že je opäť viac aktívna a hlavne ostáva vždy sama sebou. Je šikovná rovnako v líčení ako aj v písaní a nevenuje sa len samotnej kozmetike ale v poslednom čase aj tomu, ako sa dá liečiť pleť. Určite odporúčam zájsť na jej blog a začítať sa do skvelých článkov.


Autor : Noralic

Ďalšia prekrásna východniarka, na ktorú som narazila až nedávno, aj keď svoj blog vedie už dlhé roky, konkrétne od Marca 2014, za čo ju nesmierne obdivujem. Určite si zaslúži viac pozornosti, nakoľko je autentická, má nesmierne dobré srdce a je na každého veľmi milá :) Hlavne vie veľmi pekne písať a má krásne fotografie.


Autor : Always Smiling Mia

Vždy usmiata Mia a to platí doslova. Kadiaľ chodí roznáša pozitivitu, úsmev a inšpiráciu. Nie je "basic bloggerkou", ale je originálna, taktiež vie písať o rôznych témach a nie len móde a kozmetike. Mňa osobne vždy nabije nesmiernou energiou a optimizmom :)


Autor : Ifonka_

Táto moja "sister from another mister" mi každý deň dokazuje, že aj virutálne priateľstvo môže byť silné. Neviem sa dočkať kedy budeme mať šancu stretnúť sa naživo, no už teraz viem, že táto kráska má veľmi blízko môjmu srdcu. :) Talentovaná a nádherná blogerína, ktorá ma čaká v mojej milovanej Prahe. Blog má od roku 2016 a ja sa veľmi divím, že som ju objavila až koncom minulého roka.

Petush z blogu https://www.nasklee.com/

Autor : Petush

M-i-l-u-j-e-m. Jej články, jej fotografie a to aká je úprimná a autentická. Nehanbí sa povedať svoj názor, no nikomu ním neubližuje. Má prekrásneho psíka Whiskey, nádhernú dcérku Sárku a veľmi sympatického manžela Viktora. Okrem blogerky je aj youtuberkou a aj keď má blog len od Januára 2017, vyšplhala sa relatívne vysoko. Nedivím sa tomu, spĺňa všetko čo by ideálna blogerka spĺňať mala. Už som stihla prečítať takmer všetky jej články a nebol ani jeden, ktorý by sa mi nepáčil.

Natálka z blogu http://www.thenoela.com/

Autor : The Noela


Naty je úplná #goals v travel a fashion blogoch. Má prekrásne prepracované fotografie, vždy si u nej viem nájsť inšpiráciu na cestovanie či nové outfity. Vždy pozitívne naladená, usmiata a krásna. A hlavne, o to viac sa vďaka jej článku chcem dostať do NewYorku či na iné nádherné miesta.

Dominika z blogu http://www.candygrant.sk/

Autor: Candy Grant


Úplná láska v blogovaní. Na každom kroku mi ju pripomínajú biele a svetloružové veci a hlavne kedykoľvek počujem Lanu Del Rey, hneď si spomeniem na Candy. Tak nádherná osôbka, ktorá mi kedykoľvek pomôže a povzbudí. Momentálne má už nejaký čas aj kanál na YouTube a vrelo odporúčam všetky videá. Na nič sa nehrá, je nádherná a usmievavá a hlavne šikovná v dosahovaní svojich cieľov a snov. :)


Autor : Nika Vujisic


Ak by som nebola beautybloggerka, chcela by som byť ako Nika. Opäť raz autentická osôbka, bez prehnane retušovaných fotografií. Momentálne dopisuje svoju knihu a ja sa jej absolútne neviem dočkať. A tie jej sociálne experimenty - dokážem ich čítať aj viac krát a vždy sa pobavím. :)

Dúfam, že ste v mojich obľúbených blogerkách našli aj vaše obľúbenkyne. Pokojne mi do komentára môžete napísať tie Vaše, aby sme sa inšpirovali navzájom :) Budem len rada ak nájdem nové ďalšie favoritky v blogsfére.

14 komentárov

 1. Ďakujem za tip na nové blogerky, vždy rada nachádzam ďalšie blogy :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Candy Grant a Nasklee znám, ale jinak jsou to pro mě nová jména :) Děkuju za tipy, určitě se podívám :)

  Zápisky třicítky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem Ti Vikinka za krásne slová <3 Inšpirácie sú úžasné a tie, ktoré som doteraz nepoznala (ako napríklad Break the rules) si značím do zoznamu nových blogov <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásný výběr a děkuji za tipy. Z těchto blogů poznám jen poslední dva, takže jdu prozkoumávat. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezké tipy, děkuji za ně a za rozšíření obzorů. Nesleduji ani jednu z blogerek, ale přijde mi povědomá Niki, kterou si pamatuji z Prostřena :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super tipy. :) Baby poznám zväčša z Instagramu, ale konečne mám čas čítať blogy, tak sa na ne vrhnem. ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.