piatok, februára 22, 2019 Košice, Slovensko

Valentínske prekvapenie od Mary Kay

Valentín nijako neuznávam a viem, že už prešlo relatívne veľa času odkedy sa tento sviatok uskutočnil, no rozhodla som sa trochu pripomenúť prekvapenie od značky Mary Kay.

 To, že si pre blogerky táto značka vždy pripraví rozkošné prekvapenie, je už takmer samozrejmosťou. No tento rok sa vážne vyšantili.

Keď ma doma čakal balíček, neskutočne som sa tešila, vždy si totiž vymyslia niečo, čo je trefné a zároveň vážne krásne. Ako vidíte na foto, čakali ma tri veci. Taštička, rúž a kartička s krásnym a milým ručne písaným venovaním.


Mary Kay Valentínske prekvapenie
Prvou vecou, ktorú som si okamžite potrebovala "poobchytkávať" bola táto prenádherná taštička s imitáciou kože. Je krásne pevná s dvoma priehradkami a môže slúžiť priam na všetko. Ja osobne ju využívam ako peračník/miesto na malý diár. Na cestovanie tiež môže slúžiť napríklad ako kozmetický taštička v jednej priehradke a v druhej napríklad na sponky, gumičky či vatové tyčinky a tampóniky.

Mary Kay Valentínska taštička
Druhým prekvapením bol rúž v odtieni Wild About Pink, ktorý má vážne krásnu farbu, niečo medzi korálovou a ružovou. Na mňa osobne je veľmi výrazný a jeden rovnaký som obdržala už niekoľko rokov dozadu, takže poputoval do súťaže na Instagrame. Táto súťaž je už ukončená a výherkyňa už tento rúž má aj u seba doma :)

Mary Kay Rúž Wild About Pink

Mary Kay Rúž Wild About Pink

Mary Kay Rúž Wild About Pink

Mary Kay Rúž Wild About Pink

Mary Kay Rúž Wild About Pink
Týmto článkom veľmi pekne ďakujem značke Mary Kay za zaslanie tohto milého prekvapenia a teším sa na Vás pri ďalšej recenzii či inom článku ! :)

2 komentáre

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.