nedeľa, marca 24, 2019 Košice, Slovensko

Moji najobľúbenejší kozmetickí obľúbenci z produktov na pery || Alcina Lips 2019

Ako už dobre viete, pri poslednej recenzii Alcina produktov som bola uchvátená. A musím priznať, že ešte stále sa tieto pocity nezmenili.

Všetky tie produkty ešte stále používam, no ani som sa nenazdala a už ma doma čakali ďalšie produkty, no tento krát v podobe nových rúžov Creamy Lip Colour, Matt Lip Colour a oleja na pery Tinted Lip Oil.

Vo februári prišla značka Alcina na trh s novými produktami na pery, ktoré sú jednoducho nádherné. Ešte som ani neotvorila samotné produkty, len tlačovú správu a už som sa tešila ako malá.

Alcina Tinted Lip Oil, Creamy Lip Colour, Matt Lip Colour

Celkovo priniesli 5 nových produktov - Matt Lip Colour, Creamy Lip Colour, Tinted Lip Oil, Glittery Lip Coat a Lip Scrub z ktorých mám už spomenuté prvé tri. Veľmi ma však zaujal práve aj peeling na pery, ktorý je údajne malinový a vyzerá fakt skvele.

Alcina Tinted Lip Oil, Matt Lip Colour a Creamy Lip Colour

Prvý produkt na ktorý sa teraz pozriem bližšie je Matt Lip Colour rúž v odtieni Tea Rose.

Ide o nádherný rúž s matnou textúrou, ktorý vyzerá akoby bol z plyšu. Momentálne sú dostupné dva odtiene, Tea Rose a Chili Red. Musím priznať, že som sa obávala ako tento rúž v testovaní obstojí, nakoľko podobné matné verzie od Avonu mali minimálnu výdrž a veľmi zvláštnu konzistenciu.

Na to, že ide o matný rúž, nevysúša. Samozrejme, nijak prekvapivo nehydratuje, no zanechal vážne krásne, nevysušené pery. Nanáša sa veľmi jednoducho v jednej prípadne dvoch vrstvách a mala som pocit, že sa akosi po chvíli uzamkol. Zvládol so mnou čaj, kávu, dokonca aj koláč čo ma fakt milo prekvapilo. Okrem samotného produktu ma zaujal aj krásny obal, ktorý je celomatný, pevný a hlavne čierny čo pôsobí fakt elegantne.

Za mňa teda jednoznačne áno ak hľadáte vhodnú alternatívu k tekutým matným rúžom, no chcete prejsť na niečo jednoduchšie na odlíčenie a aplikáciu.

Alcina Matt Lip Colour Tea Rose
Alcina Matt Lip Colour Tea Rose
Druhý rúž, ktorý do mojej zbierky pribudol, je Creamy Lip Colour v odtieni Gooseberry. Okrem neho majú ešte Cherry, Cranberry a Guava a všetky tieto rúže obsahujú extrakt z guavy, ktorý má zaistiť hydratáciu, pružnosť a príjemný pocit na perách. Musím potvrdiť, tento rúž nosím denne.

Má prvorade atypický biely hranatý obal, ktorý je celkom pekným kontrastom k matnému rúžu. Má veľmi zvláštny odtieň, ktorý je niečím medzi ružovou, červenou a veľmi jemne hnedou s chladným podtónom. Áno, mám asi divné opisy, no ide o fakt nádherný odtieň :D Niečo ako farba pier, len tmavšia a krajšia.

Čo sa nanášania týka, ide to ako po masle. Ak viete používať rúž tak aby sa špička zachovala, netreba ani kontúrku a nádherne vykreslí celé pery. Za mňa teda jednoznačne tento rúž odporúčam a veľmi zvažujem kúpu iného odtieňa. Cena uvedená na prospekte je k obom druhom rúžov 340 Kč, čo mi príde relatívne adekvátne ku kvalite produktu.

Alcina Creamy Lip Colour Gooseberry
Alcina Creamy Lip Colour Gooseberry
Tretím produktom je Tinted Lip Oil, ktorý je každodenným must have. Musím priznať, nikdy som nemala žiaden olej na pery doma ale tento z ruky len tak nepustím.

Prvorade, je krásne korálový aj keď ho na perách príliš nevidno. Ale aby som povedala to najdôležitejšie, vonia ako broskyne. No vážne, presne ako akési plnené cukríky alebo zmrzlina.

Hydratuje, zvláčni, opticky zväčší a síce nevydrží dlho, no je to taký môj malý zázrak. Obsahuje 5ml produktu a určite sa k nemu aj po spotrebovaní vrátim ak nenájdem lepší. Cena v prospekte je 300 Kč.

Alcina Tinted Lip Oil Peach
Alcina Tinted Lip Oil Peach
Všetky tri produkty vážne chválim a tento môj názor je 100% úprimný. Taktiež nie som platená za propagáciu a produkty som dostala v rámci bartrovej spolupráce. Vážne ma oslovila a prekvapila kvalita uvedených produktov a vrelo ich odporúčam každému, kto túto značku nepozná alebo ešte nenašiel svojich obľúbencov. Samozrejme, každému vyhovuje niečo iné. :)

Otázka na záver : Aký produkt na pery v poslednej dobe oslovil vás ?

10 komentárov

 1. Já mám hrozně dlouho jednu a tu samou rtěnku a pořád ještě nedošla, to ji využívám docela dost. Nicméně spíše teď využívám balzámky a lesky, ty jsou super. Tahle značka ale vypadá moc pěkně, to balení se mi moc líbí.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ❤️ Tiež som dlho používala rovnakú, Mehr od M.A.C. a ešte stále jej je veľa. Ale minimálne ten Creamy rúž je totálna láska teraz.

   Odstrániť
 2. Fu tá stredná farba! Musia krásne vyzerať na tebe 💕

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Matné rúže sú v podstate jediné, ktoré nosím – a tieto vyzerajú úplne parádne ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "QUICK LIFE UPDATE"

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Slyším o tom poprvý, ale vypadá to suprově :)))
  Sarushef blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Značku Alcina znám, ale ještě jsem od ní nic neměla :-) ale moc mě láká něco od ní vyzkoušet :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.