piatok, marca 15, 2019 Košice, Slovensko

Blogger Meet 2019 || Prvý východoslovenský meeting || 22.3. Košice

7 dní. A ja sa absolútne neviem dočkať.
Keď som v decembri usporiadala (viac-menej pasívne, úzkosť nepustí) Blogmas v Košickom SanDomenicu, niečo som si uvedomila. Prečo by som to mala nechať len pre skupinu približne 13 dievčat ? Prečo myslieť v malom ?

Ako sme sa tak s babami blogerkami rozprávali, popíjali kávu či iné nápoje, smiali sa, napadlo mi niečo. Všetky sa tak skvele medzi sebou bavili a musela som vyzerať divne keď som len mlčky po nás všetkých pokukovala. Každá iná, vekovo či miestom odkiaľ prišli. Úplne rozlišné ženy, no predsa nás niečo spojilo. Blogovanie. Pre niekoho je to len písanie "hovadín" po internete. No pre nás to je hobby. Dlhoročné či ešte len krátkodobé, no baví nás to.

A tak som do našej skromnej skupinky na Messengeri hodila "bombu" v podobe odkazu na košickú reštauráciu Halmi. Poďme niečo vymyslieť na marec. A to som absolútne nečakala aké gigantické rozmery to naberie.

Vrhli sme sa na to úplne po hlave, dievčatá boli za a tak sa môj malý dlhoročný sen o zjednocovaní blogeriek začal formovať.

Vždy som chcela blogerky spájať, nie rozdeľovať. A hovorím o blogerkách, nie influenceroch. Mnoho rokov sa traduje ako blogerstvo zanikne, upadne. No vždy si tak hovorím, že ak by som mala písať čo i len pre jednu osobu na tej druhej strane, tak to sakra robiť budem. Aj keby ma sledovala jedna osoba, pre mňa to význam mať bude. Nech si myslí kto chce čo chce.

BloggerMeet2019 je prvým, no určite nie posledným eventom. Vznikol v mojom pomyselnom srdci už dávno predtým, no až teraz nabral formu, rozmer.


Čo je teda ten BloggerMeet ?

Ide o poobedňajšie posedenie v sprievode zaujímavých prednášok, workshopov, plné skvelej spoločnosti (a to nehovorím o mojej maličkosti) a prekvapení.

Kedy, kde ?

V Košiciach, v reštaurácii Halmi, 22. Marca 2019 od 15:00.

Ako sa na taký event dostať ?

Posledný mesiac sme starostlivo rozposielali pozvánky, pozývali blogerky a zároveň objavovali aj tie nové, ktoré sa ešte žiadneho eventu nezúčastnili. Pozývali sme prevažne blogerky z východného Slovenska, no na naše prekvapenie sa zúčastnia aj dievčatá z iných častí Slovenska, za čo som neskutočne rada. Momentálne sa už prihlásiť nedá, no na nasledujúce stretnutie bude možné prihlásiť sa pomocou formulára.

Kto na BloggerMeet môže prísť ?

Každá žienka, ktorá má blog. Na žiadnych číslach nezáleží a tak chcem aby sa to tradovalo aj do budúcnosti.

Aký je cieľ stretnutia ?

Prepojiť blogerky, odovzdať skúsenosti. Podržať sa navzájom a hlavne vytvoriť nové kontakty a nastoliť akýsi mier vo svete internetovej faloše a ohovárania.

Zatiaľ teda k eventu toľko a teším sa keď s Vami budem môcť zazdieľať report po tejto udalosti. ❤️6 komentárov

 1. Ach, tak veľmi ma mrzí, že tam nemôžem byť... No dúfam, že to bude mať obrovský úspech a bude aj druhé stretnutie – lebo na to by som už určite rada prišla! Držím palce a nech to všetko vyjde podľa vašich predstáv ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "VEGAN ON A BUDGET"

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne Bee ! ❤ Ani nevieš ako ma mrzí, že Ťa tam nebudem mať ! Určite vymyslíme aj ďalšie ❤

   Odstrániť
 2. Jej, ako to nakoniec dopadlo? Je na blogu o tom aj nejaky clanok? Skoda ze si sem nedala linky s "vychodniarskymi blogmi". Hladam nejake nove blogy s dobrymi clankami, lebo vela blogeriek, ktore som citala uz prestalo pisat a na FB stale narazam na to iste. Tak reku ci na vychode nie je nejaky skryty talent :-)
  Mačka z blogu Kaviareň u mačky

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.