streda, marca 27, 2019 Košice, Slovensko

Blogger Meet 2019 || dojmy, pocity a budúcnosť

Vitajte pri novom, veľmi očakávanom článku, o ktorom ste mi od piatku písali množstvo správ. Áno, máme za sebou prvý Blogger Meet a chcela by som k nemu ako autorka myšlienky a zakladateľka vyjadriť svoje pocity.

autor : Filip Mondok
Ako som si teraz sadla za notebook a otvorila tento článok, usmievam sa. Popravde, som vyškerená so slzami na krajíčku, no pre estetiku článku tieto emócie ukryjem pod slovo "usmievam". Musím sa Vám však priznať, že v piatok, 22.3. tomu tak nebolo.

Autor : Filip Mondok
Od rána som bola totálne nervózna. A to k tomu neprirátam úzkosť. Pochodovala som po izbe. Triasli sa mi ruky, nevedela som čo skôr až som sa odrazu objavila sediac na stoličke, s kávou v ruke, úplne vypnutá. V myšlienkach mi prúdili otázky či to zvládnem, ako to zvládnem a hlavne, ako a či budem schopná stáť pred tými všetkými úžasnými blogerkami. No potom som si uvedomila jeden fakt.

Pred približne mesiacom šlo len o myšlienku, ktorá mi vŕtala v hlave. Myšlienku, že chcem blogerky spájať a nie rozdeľovať. Ja sama som zažila osobu z týchto kruhov, ktorá krivdila a za chrbtom osočovala mnohé iné, z rovnakého mäsa a kostí ako je ona sama. A samozrejme, nepáčilo sa mi to, no nepovedala som jej o tom, ba naopak, podporovala som jej ego aby som nebola za tú zlú. Až kým som nezistila, že aj ja som jednou z tých, za chrbtom osočovaných.

A preto som si dupla a jedného dňa som poslala mojim blogerským kolegyňám do skupinky moju dlho utajovanú ideu. Urobme stretnutie pre blogerky, ktoré by ich mohlo medzi sebou viac prepojiť, podporiť. Súhlasili a chytili sme sa toho.

Ani som sa nenazdala a odrazu som stála v miestnosti pár minút pred začiatkom celého eventu. Tŕpla som, nervózne som kráčala po miestnosti div som si nevyšúchala podrážky na teniskách. No a teraz tiež tak odrazu sedím doma, pri notebooku a píšem tieto vety, ktoré sú asi poriadne chaotické.

Za posledné dni som tiež obdržala mnoho otázok o tom, koho vlastne považujem za usporiadateľky Blogger Meetu. Možno teraz ostalo viacero ľudí prekvapených, no bol to môj nápad. Ale nedokážem dať akési pomyselné "credits" len sebe. Každá akýmsi spôsobom, menším či väčším pomohla. Či šlo o vytvorenie a spoluspravovanie tabuľky, či pomoc s odpisovaním na e-maily. Nebola som na to sama a viem, že sama by som to ani z diaľky takto nezvládla.

Autor :  Adam Stečák

Autor : @Torilinka
Čo sa na evente dialo ?

Po privítaní blogeriek, kedy som s totálnou trémou a nervozitou nedokázala privítať každú osobne sme sa postavili na pódium a privítali všetky dievčatá spoločne. Po prípitku nasledovalo objednávanie nápojov a začali sme s prvou prednáškou Hanky o SEO blogu a ako vylepšovať dosahy príspevkov. Následne bola krátka pauza a pokračovalo sa s prednáškou Nicolette o Flatlay fotografiách, ako fotiť a v skratke aj predstavenie aplikácie Lightroom. Po fotení a pauze nám Timka vysvetlila ako spravovať svoj čas a predstavila skvelé aplikácie práve na menežovanie času. Po tejto prednáške sme babám nechali voľný čas na rozprávanie, zábavu, fotenie a vyhlásili sme tombolu v ktorej boli tri ceny - Czechoslovakia vodka od nášho partnera TatraTea, Náušnice od Miškinej mamky zo salónu Bonnet a nedátovaný polročník od The Žurnál.

Na konci článku budem pridávať príspevky od účastničiek ohľadom Blogger Meetu ako aj odkazy na blogy či portály, ktoré o nás napísali. :)

Autor @Torilinka

Autor @Torilinka

Autor @Torilinka
Nabudúce...

Sme momentálne vo fáze, kedy si dávame psychohygienu od riešenia Blogger Meetu, no už teraz máme viacero plánov. Zatiaľ môžem s 90% istotou povedať, že letný Blogger Meet bude a informácie dostanete včas všetky slovenské blogerky, nie len tie, ktoré sa už zúčastnili. Tiež forma prihlasovania na Blogger Meet bude iná, no o tom potom.


Moja vďaka patrí...

každej, ktorá sa zúčastnila, prípadne chcela zúčastniť.
každej, ktorá nám držala palce aby to vyšlo podľa našich predstáv.
jednoducho, každej jednej blogerke, žienke či slečne, ktorá bola akýmkoľvek spôsobom súčasťou tohto celého.

Tiež ďakujem Hanke, bez ktorej by nervové zrútenia neskončili humorom. Že som jej kedykoľvek mohla poslať hlasovú správu a ona čo najskôr odpovedala. Vďaka nej som všetky zložitejšie situácie zvládla a nesmierne si ju ako osôbku vážim a cením.

Ďakujem Timke, Nicolette, Bianke, Mii, Miške a ostatným babám za to, že akokoľvek pomohli a priložili ruku k dielu. Že ma nenechali vo štichu, ale podržali a snažili sa všetko prekonať spolu.

Ďakujeme všetkým partnerom akými sú Yamuna, Mary Kay, Oriflame, TatraTea, The Žurnál, Elnino.sk a Halmi za pripravenie nádherného eventu o ktorom môžem hrdo ako zakladateľka povedať, že bol bezproblémový.

Autor: @AlwaysSmilingMia

Autor : @AlwaysSmilingMia

Autor : @AlwaysSmilingMia

autor : @AlwaysSmilingMia

Autor : @Torilinka

Autor :Filip Mondok

Autor @AlwaysSmilingMia


Baby, blogerky, usporiadavateľky či účastníčky. Bez Vás by to nebolo ono. Bez Vás by toto všetko nevzniklo a boli ste mojim hlavným hnacím motorom aby som to nevzdala aj keď boli momenty, kedy by som s tým radšej tresla. No neurobila som čo je len a len Vašou zásluhou.

Ďakujem a vidíme sa už čoskoro !
S láskou, Tori. 
Autor : Filip MondokČlánky o Blogger Meet :

https://lifeforjul.blogspot.com/2019/03/bloggermeet-2019.html od Life For Jul
https://kosice.dnes24.sk/foto-blogerky-zorganizovali-prvy-vychodoslovensky-miting-326007 Košice Dnes 24

14 komentárov

 1. To je krásný nápad, už jsem viděla jeden článek a vypadá to skvěle, je super, že ses takto rozhodla spojit blogerky. Rozhodně musel blogger meet dát dost účastnicím a opravdu, kdyby něco takového fungovalo třeba i v Čechách, bylo by to skvělé.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ❤️ Ďakujem ! Uvidíme ako to pôjde ďalej a niečo vymyslíme !

   Odstrániť
 2. Krásny článok Vika, v lete bude rozhodne skvelo, na ten ďalší sa už veľmi teším. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to je opravdu super!
  Gratuluju k úspěšnému nápadu a jeho realizaci! 😊
  Vypadá to naprosto skvěle, fotky jsou parádní...
  Držím palce i do dalších plánů, cílů a dalších akcí, které plánuješ! 😊

  Blogerka Klárka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ale vás tam bolo! Gratulujem k podarenej akcii :)
  V lete sa vidíme :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. bol to naozaj skvelý nápad dievčatá :) mrzí ma, že som sa nemohla zúčastniť, avšak nabudúce si to už nenechám ujsť :)
  držím palce, len tak ďalej ! :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Držím palce do budúcna, nech aj ďalšie akcie dopadnú rovnako :)
  A nič si nerob/te z tých hrozných komentov pod košickým denníkom, chvíľami keď som to čítala, tak mi prešlo hlavou, že ak sú Slováci takíto zadubení tak nemáme šancu dostať svoje blogy aj medzi "normálnych" ľudí nepohybujúcich sa v blogosfére :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ❤️ jasné, prečítali sme si ich ale nepozastavili sa. A hlavne, nakoľko to písali dospelí chlapi, o to vtipnejšie nám to príde.

   Odstrániť
 7. Je ozaj super že aj na východe sa niečo realizuje. :-) Mne je tak ľúto že som sa nemohla zúčastniť. :-(

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© s láskou, torilinka ♡. Design by FCD.